Home Dekoracje Ślubne Dekoracja Sali

Dekoracja Sali

Dekoracja sali weselnej (pałacu, dworku, hotelu, restauracji, namiotu weselnego itp.) to usługa, która jest często wybierana przez naszych klientów. Dział florystyczny Pracowni Ślubnej Malinowy Mus może się pochwalić udanymi stylizacjami ślubnymi przyjęć weselnych.

Aby zamówić u nas usługę dekoracji sali należy wstępnie zarezerwować termin ślubu. Następnie podpytać w danym obiekcie, jakie panują zasady związane z dekoracją sali np. czy w cenie menu ślubnego przewidziane są świece, serwetki, kwiaty, wizytówki dla gości, menu, jaki będzie obowiązywał rozkład stołów weselnych oraz ile jest przewidzianych stołów bufetowych, czy dekorować można salę dzień wcześniej, czy w dzień ślubu itp. Po przeanalizowaniu informacji dotyczących przyjęcia weselnego przystępujemy do stworzenia stylizacji ślubnej ( kolorystyka, dobór kwiatów i elementów florystycznych, ilość elementów dekoracji itp. ) Po zaakceptowaniu stylizacji zgodnej z wyobrażeniem Państwa Młodych podpisujemy umowę dotyczącą dekoracji sali weselnej i w dniu ślubu następuje realizacja ślubna.

Zamawiając u nas dekorację sali można być pewnym, że wszystko będzie zgodne z naszymi ustaleniami ( jeśli jest jakaś mała przeszkoda, to zawsze staramy się dążyć do spełnienia maksimum naszych ustaleń, nie dzwoniąc i nie zakłócając dnia ślubu ). Dbamy, aby sala wyglądała stylowo, a dekoracja była zgodna z wielkością i kolorystyką wnętrza sali.

Staramy się, aby dekoracja była dopasowana indywidualnie do potrzeb i budżetu każdego klienta. Można wybrać dekorację opartą na jednej z naszych realizacji, możemy stworzyć indywidualny projekt lub klient sam może przedstawić nam swój projekt dekoracji, a my tylko zajmujemy się realizacją. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. A i co najważniejsze staramy się dopasować do budżetu przygotowanego na dekorację sali.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz do zapoznania się z naszymi gotowymi propozycjami.

Dekoracja ślubna

 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites
Facebook
Instagram