Home Dekoracje Ślubne Przykładowe Realizacje

Przykładowe Realizacje

Przykładowa realizacja dekoracji kościoła.

18.08.2012

Państwo Młodzi ustalając dekorację kościoła chcieli, aby dekoracja byłą spójna z dekoracją sali oraz by nawiązywała do bukietu Panny Młodej. Od samego początku była ustalona kolorystyka ślubu – kolor delikatnie różowy połączony z bielą i zielenią. Na początku zastanawialiśmy się nad doborem kwiatów oddających charakter dekoracji oraz kolorystykę. Państwo Młodzi postawili na eustomę, która w ostatnich latach cieszy się dużym powodzeniem w dekoracjach, jest bardzo naturalna, romantyczna i trzeba przyznać, że jest to kwiat o najpiękniejszym rozkwicie w miesiącu sierpniu. Połączyliśmy eustomę w trzech kolorach – delikatny róż, tradycyjna biel oraz delikatna mięta. Całość wyglądała zjawiskowo. Dodatkowo kościół był ozdobiony wysokimi szklanymi lampionami, które rozświetlały ciemne wnętrze kościoła oraz nadawały romantyczny nastrój.

Eustoma w roli głównej

 

Przykładowa realizacja dekoracji sali – Hotel Andersia

28.04.2012

Mieliśmy przyjemność dekorować Hotel Andersia dla Hanny i Carlosa. Państwo Młodzi zdecydowali się na dekorację w kolorze bieli i różu. Sala w tych kolorach prezentowała się pięknie. Kompozycje z różowej eustomy i białych tulipanów zdobiły stoły weselne, a białe pokrowce i różowe szarfy zdobiły krzesła. Ponieważ w Hotelu Andersia jest zakaz zapalania świec dodatkową ozdobą stołów zamiast świec były lizaki ślubne. Różowe lizaki stanowiły rodzaj mini słowniczka z podstawowymi zwrotami w języku polskim i hiszpańskim, ponieważ goście zaproszeni na przyjęcie byli dwujęzyczni.

Hotel Andersia

 

Przykładowa realizacja ślubu plenerowego – Pałac w Krześlicach

06.07.2012

Pani Basia i Pan Marcin podczas ustaleń odnośnie dekoracji ślubnej najbardziej obawiali się braku pogody w dniu ślubu. W przypadku organizacji ślubu plenerowego pogoda potrafi być wielkim sprzymierzeńcem lub zepsuć całą uroczystość. Na wypadek deszcze mieliśmy ustalony oczywiście Plan B, ale na szczęście nie był on zupełnie potrzebny ponieważ pogoda była prześliczna. Słońce świeciło i pięknie odbijało się od bieli naszej dekoracji. Krzesła i altanka ślubna zdobione były bukiecikami z gibsówki oraz wstążkami w kolorze różowym. Droga do altanki usłana była różowymi i białymi płatkami róż. Było bardzo romantycznie.

Ślub plenerowy

Kolejny opis realizacji już wkrótce.

 

 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites
Facebook
Instagram