Home O Nas Idea Firmy

Idea Firmy

Pracownia Ślubna Malinowy Mus powstała z myślą o Parach, które chcą, aby ich dzień ślubu był wyjątkowym dniem, aby uroczystość ślubna i przyjęcie weselne były dobrze zorganizowane a dekoracje ślubne podkreślały wyjątkowość wydarzenia.

Dla nas każdy ślub jest wyjątkowy i do każdej Pary podchodzimy w sposób indywidualny, aby wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom. Mamy dużo propozycji zarówno organizacji ślubu, jak i dekoracji ślubnych, ale też jesteśmy otwarci na propozycje naszych Par, uważnie słuchamy i analizujemy pomysły naszych klientów.

Klienci Pracowni Ślubnej Malinowy Mus to Pary, które mają wysokie budżety ślubne, jaki i Pary, które mają budżety bardzo ograniczone. To ludzie, którzy pragną ekskluzywnego przyjęcia w wielkim pałacu, jak i planujący skromne przyjęcie dla 30 osób. To Pary bardzo młode, jak i osoby dojrzałe. A zatem, co łączy naszych klientów? Na pewno są to osoby, dla których nie istnieje powiedzenie „wszystko mi jedno”, osoby które są wrażliwe na piękno i estetykę.  Jesteśmy otwarci na wszystkie rodzaje współpracy.

Pracownia Ślubna Malinowy Mus to firma zorientowana na perfekcyjne wykonanie powierzonego nam zadania.

 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites
Facebook
Instagram